Ballina Etiketimet Te pastrehe

Etiketim: te pastrehe

FOTO/ Temperaturat e ulëta, Bashkia e Tiranës sistemon të pastrehët në...

TIRANË, 16 Janar/ATSH/-Bashkia e Tiranës ka sistemuar në qendrat e saj sociale njerëzit në nevojë dhe në situatë rruge për të përballuar të ftohtin...

SHBA – Numri i të pastrehëve për shkak të COVID-19 pritet...

LOS ANXHELES, 15 maj /ATSH-DPA/ - Me tronditjen e ekonomisë, të shkaktuar nga koronavirusi, që po ndikon në bizneset e të gjitha madhësive dhe...

GJERMANI – Berlini identifikon numrin e personave të pastrehë

BERLIN, 30 janar /ATSH-DPA/ - Numri i personave të pastrehë në Berlin vlerësohet të jetë diku te 10 000, por, zbulimi i saktë i...

Shërbim shëndetësor pa ndërprerje për familjet e pastreha për shkak të...

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/Për qytetarët e mbetur pa strehë që janë vendosur në pikat e emergjencës është siguruar shërbim shëndetësor pa ndërprerje. Ministrja e Shëndetësisë dhe...

ITALI – Të paktën 400 persona të pastrehë për shkak të...

ROMË, 27 dhjetor /ATSH-DPA/ - Të paktën 400 persona kanë mbetur të pastrehë për shkak të tërmetit me manjitudë 4,8 ballë Righter që goditi...

BM – Londra në alarm, numër i lartë vdekjesh të të...

LONDËR, 20 dhjetor /ATSH-AFP/ - Rreth 600 të pastrehë kanë vdekur në Angli dhe Uells në vitin 2017, një rritje me 24% në pesë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA