Ballina Etiketimet Taulant Balla

Etiketim: Taulant Balla

Balla takon Hotin: Shpresojmë për liberalizim të vizave për qytetarët e...

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti priti sot në takim kryetarin e grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, me të cilin...

“Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore do ta votojmë në parlament”/ Balla: Listat...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Duke respektuar një për një masat mbrojtëse antiCOVID, sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla vijoi në qarkun e Tiranës...

“Pranë familjeve në nevojë në çdo cep të Shqipërisë”/ Balla: Rimëkëmbja...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/-Edhe pse në kushtet e hapjes totale, lufta ndaj virusit COVID-19 nuk ka përfunduar dhe për rrjedhojë as operacioni humanitar në ndihmë...

VIDEO/ Emiratet e Bashkuara Arabe, ndihma mjekësore Shqipërisë për përballimin e...

TIRANË, 18 maj/ATSH/ “Emiratet e Bashkuara Arabe mbeten gjithmonë një vend mik, që i gjendet Shqipërisë sa herë kemi nevojë për ndihmë”. Kështu tha kreu...

“Edhe një jetë e humbur është fatkeqësi”/ Balla: Të ndjekim shembujt...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla kërkoi sot vendosjen e përdorimit të detyruar në publik të maskave nga qytetarët. Balla...

KE 180 milionë euro mbështetje Shqipërisë/ Balla: Një tjetër shenjë e...

TIRANË, 22 prill/ATSH/ “Një tjetër shenjë të solidaritetit të Bashkimit Europian”, e ka cilësuar sot kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla,...

Balla: Parlamenti Europian mbështet aspiratën europiane të vendeve të Ballkanit Perëndimor

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka përshëndetur vendimin e Komisionit për Punë të Jashtme të Parlamentit Europian...

Thyerja e karantimit me pasoja të rënda për jetën, burg nga...

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla propozoi sot dy nene të rishikuara në draftin për ndryshimet në Kodin...

Ndryshime urgjente në Kodin Penal, Balla: Moszbatimi i urdhrit të karantinës...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i ka cilësuar propozimet e depozituara në Kuvendin e Shqipërisë për ndryshimet...

VIDEO/ 758 familje në nevojë dhe pensionistë të vetmuar u ndihmuan...

TIRANË, 3 prill/ATSH/  -Operacioni humanitar për të ndihmuar familjet në nevojë dhe pensionistët e vetmuar ka vijuar edhe dje në Elbasan. Kryetari i grupit parlamentar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA