Ballina Etiketimet Taki

Etiketim: taki

Ndryshimi i përkohshëm i parametrave fiskalë, kthesë pozitive në periudhë afatshkurtër

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj në takimin përmbyllës me misionin e Fondit Monetar Ndërkombëtar theksoi se ndryshimi i përkohshëm...

Balluku me prodhuesit e energjisë: Do lehtësojmë procedurat në sistemin e...

TIRANË, 21 mars/ATSH/- Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, gjatë interpelancës me prodhuesit e energjisë së rinovueshme, fotovoltaike, theksoi sot se do të...

4 mijë infermierë në listë pritje për të filluar punë

TIRANË, 19 dhjetor/ATSH/- Rreth 4 mijë infermierë janë në listë pritje për të filluar punë në Shqipëri, pasi kanë kaluar nëpërmjet portalit "Infermierë për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA