Ballina Etiketimet Sukth

Etiketim: Sukth

Kandidatët e PS, pritje madhështore nga banorët e Sukthit

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Kandidatëve të Partisë Socialiste të Durrësit u është organizuar një pritje madhështore nga banorët e njësisë administrative të Sukthit. Duke i falenderuar...

Garo në Sukth, takim me gratë: Të mbrojmë votën për të...

TIRANË, 1 prill /ATSH – I. Vata/ Zëdhënësja e fushatës së Partisë Demokratike, Floriana Garo ka vizituar zonën e Sukthit bashkë me kandidaten për...

Qendër e re shëndetësore në Katund Sukth, Manastirliu: Moment delikat, duhet...

TIRANË, 2 mars/ATSH/ Qendra shëndetësore Katund Sukth, në Durrës sot garanton paketën e plotë të shërbimeve të kujdesit parësor, në kushte dhe standarde bashkëkohore,...

“Asnjë shtëpi e përmbytur në Sukth”/ Braçe: Boll me gënjeshtra, thellimi...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe hodhi poshtë sot pretendimet e opozitës dhe të Presidentit për mijëra hektarë tokë të përmbytura në Sukth, ndërsa...

Shkolla e rilindur e Sukthit “Njazi Mastori”, nga epiqendër e përmbytjeve...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Kryeministri Edi Rama vizitoi sot shkollën e rindërtuar në Sukth, “Njazi Mastori”. “Shkolla e rilindur e Sukthit “Njazi Mastori”, nga një...

Sukth/ 1040 familje përfituese nga granti i Rindërtimit, vijon puna me...

TIRANË, 3 shtator/ATSH/ 1040 familje në Sukth kanë përfituar nga granti i rikonstruksionit dhe 639 prej tyre janë likuiduar deri sot, ndërkohë që shpërndarja...

Foto/ U dëmtua nga tërmeti, rindërtohet me kushte optimale shkolla “Njazi...

TIRANË, 20 gusht/ATSH/ "950 nxënësit e shkollës “Njazi Mastori” në Sukth të Durrësit, 26 nëntorin e shkuar mbetën pa strehë mësimore por në 26...

140 shkolla e kopshte me standarde në përfundim të rilindjes shembullore...

TIRANË, 20 qershor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Sukth, Durrës, ku tashmë shkollat e reja të financuara nga buxheti i shtetit janë në...

Sukth/ Ekspertët kryejnë vlerësimin e banesave, Çuçi: E gjithë vëmendja jonë...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ - Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë Bledi Çuçi inspektoi pasditen e së martës...

Dita e Pavarësisë/ Meta: Të qëndrojmë të bashkuar deri në rikthimin...

TIRANË, 28 nëntor /ATSH/ -Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ftuar të gjithë qytetarët që në këtë 28 nëntor të qëndrojnë të bashkuar deri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA