Ballina Etiketimet Suedeze

Etiketim: suedeze

Resorti ekologjik i investitorëve suedezë në Nivicë, po bëhet gati të...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në Nivicë, 30 km larg Tepelenës falë programit të Rilindjes Urbane kanë marrë jetë agrobujtinat e para. Një ndër to është dhe...

FUTBOLL – Ibrahimoviç rikthehet në kombëtaren e Suedisë

MILANO, 17 mars /ATSH-AA/ - Futbollisti Zlatan Ibrahimoviç është gati të luajë për ekipin kombëtar suedez, për herë të parë që nga Kampionati Europian...

Ambasadorja suedeze e dashuruar me liqenin artificial: E dua njësoj si...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/ Parku i Liqenit Artificial është kthyer në destinacionin e të gjithëve, jo vetëm e qytetarëve të Tiranës, por edhe të diplomatëve...

Mbërrin charter tjetër në Rinas, turistë suedezë zbresin në tokën shqiptare

TIRANË, 6 qershor/ATSH/ - Në aeroportin ndërkombëtar "Nënë Tereza" ka mbërritur disa minuta më parë një tjetër charter, kësaj radhe me turistë suedezë. Lajmi u...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA