Ballina Etiketimet Situate

Etiketim: situate

Kaskada e Drinit/ Prurjet 390 m3/s, prodhimi ditor rreth 20 mijë...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Korporata Elektroenergjetike Shqiptare (KESH) informoi sot se prurjet në kaskadën e Drinit llogariten 390 m3/s, ndërsa prodhimi është rreth 20 mijë...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2993 testime, 557 të shëruar, 493 raste...

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot mbi situatën në vend të shkaktuar nga COVID-19, ndërsa ripërsëriti apelin drejtuar të...

COVID-19/ 2302 të vaksinuar, 2475 testime, 696 të shëruar, 448 raste...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon mbi situatën epidemiologjike në vend në 24 orët e fundit. Sipas MSHMS, po vijon procesi...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 3338 të vaksinuar, 2997 testime, 744 të...

TIRANË, 17 mars/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot mbi situatën e krijuar nga virusi Sars-COV-2, ndërsa ripërsëriti apelin për të gjithë...

COVID-19/ 1018 të vaksinuar, 3463 testime, 690 të shëruar, 698 raste...

  TIRANË, 13 mars/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot mbi situatën e krijaur prej pandemisë së virusit Sars-Cov-2 në 24 orët e...

“Po punojmë për nisjen e vaksinimit masiv antikovid”/ Manastirliu: Mundësi për...

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot qeveria është duke punuar për të bërë të mundur nisjen e...

Rakacolli: Najada Çomo vlerë e shtuar në PS, grua me integritet

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli e konsideron vlerë të shtuar kandidimin për deputete në listat e Partisë Socialiste të drejtueses së...

Pandemia/ Tomini: Shifrat në rënie, shpresojmë të imunizojmë deri 80 %...

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Eugena Tomini rikonfirmoi sot angazhimin e qeverisë për të bërë të mundur vaksinimin e popullsisë...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 306 të vaksinuar, 3372 testime, 838 të...

  TIRANË, 7 mars/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi mbi situatën e krijuar për shkak të pandemisë, ndërsa ju bën apel të gjithë...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 1014 të vaksinuar, 3268 testime, 777 të...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot mbi situatën e krijuar nga pandemia e virusit Sars-COV 2 në vend gjatë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA