Ballina Etiketimet Situate

Etiketim: situate

Basha reagon për situatën në Fier: Viktimat janë njerëzit që helmohen...

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha reagoi sot lidhur me situatën e ndotjes mjedisore nga zjarri i vënë në vendgrumbullimin e...

MSHMS: Asnjë humbje jete, 34 raste të reja me COVID-19

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3348 testime, nga të...

Asnjë humbje jete, 21 raste të reja me COVID-19 në 24...

TIRANË, 18 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 2451 testime, nga të...

Varianti Delta i COVID-19/ Fico: Deri tani nuk kemi asnjë rast...

TIRANË, 9 korrik/ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, deklaroi sot se "në Shqipëri deri tani nuk kemi asnjë rast të konfirmuar...

“Policia e Shtetit nuk dënon, por ndalon”/ Gjykatësit që nuk kanë...

TIRANË, 29 qershor/ATSH-Maela Marini/ "Policia e Shtetit nuk dënon, por reagon, ndalon dhe çon para gjykatës persona që shkelin ligjin", deklaroi sot në një...

COVID-19/ Sërish asnjë humbje jete, vetëm 3 raste të reja në...

TIRANË, 27 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 2444 testime, nga të...

COVID-19/ Asnjë humbje jete, 2803 testime, 11 të shëruar dhe 2...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot mbi situatën e pandemisë në vend, ku në 24 orët e fundit nuk...

GJERMANI – Merkel vlerëson zhvillimet në situatën e COVID-19

BERLIN, 10 qershor /ATSH-DPA/ - Kancelarja gjermane Angela Merkel vlerësoi sot situatën e COVID-19 në Gjermani, ndërsa pritet të nisë pajisja e të vaksinuarve...

COVID-19/ Dita e dytë radhazi pa humbje jete, 20 raste të...

TIRANË, 27 maj/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes bën të ditur se për të dytën ditë me radhë nuk është shënuar asnjë humbje jete...

COVID-19/ Asnjë humbje jete, 15 raste të reja, 2691 testime dhe...

TIRANË, 26 maj/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se pas një periudhe të gjatë të pandemisë, për herë të parë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA