Ballina Etiketimet Situata

Etiketim: situata

Probleme në përronjtë e Çullos dhe Sopotit/Aliaj për ATSH: Po punohet...

TIRANË, 4 Nëntor/ATSH/- Reshjet e shiut që kanë përfshirë prej dy ditësh qarkun e Gjirokastrës kanë sjellë probleme vetëm në Përroin e Çullos në...

Çako: Akuzat e opozitës për gjendjen e jashtëzakonshme jo logjike, Qeveria...

TIRANË, 24 shtator/ATSH/- "Shpallja e gjendjes së jashtëzakonshëm ka një sërë kriteresh ligjore të përcaktuara qartë në ligjin 45 të vitit 2019 për "Mbrojtjen...

Përmbytjet/ Xhaçka: Mekanizmi ri i Mbrojtjes Civile, koordinimi mes institucioneve në...

TIRANË, 24 shtator/ATSH/- Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, deklaroi sot se "në qarkun e Tiranës rreth 105 banesa kanë prezencë uji, ku më problematike...

Situata e fruthit në vendin tonë, ISHP informon qytetarët për masat...

TIRANË, 16 janar /ATSH/ - Instituti i Shëndetit Publik informon qytetarët në lidhje me situatën e deritanishme të fruthit në vendin tonë dhe masat...

FOTO/ Ndëpriten reshjet e dëborës në Shkodër, normalizohet situata

TIRANË, 11 janar /ATSH/ - Në bashkinë Shkodër rënia e dëborës është ndërprerë. Po punojnë 4 fadroma të Ujësjellës Kanalizimeve për pastrimin e rrugëve...

FOTO/ Shkodër- Vijon puna për pastrimin e akseve nga dëbora

TIRANË, 10 janar/ATSH/- Në qytetin e Shkodrës dhe njësitë administrative të tij, vijon puna për pastrimin e rrugëve nga dëbora, ndërsa rruga për në...

Kukës/ Rrugët nacionale të kalueshme pa zinxhirë

TIRANË, 4 janar/ATSH/- Për shkak të uljes së temperaturave që ka përfshirë të gjithë vendin, situata në qarkun e Kukësit paraqitet e mirë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA