Ballina Etiketimet Shqipëri-Izrael

Etiketim: Shqipëri-Izrael

FOTO/ Marrëveshje bashkëpunimi mes agjencive të zonave të mbrojtura shqiptare dhe...

TIRANË, 28 tetor /ATSH/ U nënshkrua sot marrëveshja e bashkëpunimit midis agjencive të zonave të mbrojtura shqiptare dhe izraelite për menaxhimin e zonave të...

“Liga e Kombeve” në Elbasan Arena, Shqipëri-Izrael pjesa I përfundon 0-0

TIRANË, 7 shtator /ATSH- I. Vata/ Sfida e madhe Shqipëri-Izrael e vleshme për Ligën e Kombeve në “Elbasan Arena” mbyll pjesën e parë me...

7 shtator, Shqipëri-Izrael në “Elbasan Arena” nis shitja e biletave

TIRANË, 20 gusht/ATSH - I. Vata/ - Ndërsa pritet që me 7 shtator të startojë ndeshja Shqipëri-Izrael për kompeticionin e UEFA Nations League në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA