Ballina Etiketimet Shkolle

Etiketim: shkolle

FOTO- Rindërtimi/ Shkolla 9-vjeçare “Gosë” në Rrogozhinë, kushte optimale për 350...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ 350 nxënës dhe mësuesit e shkollës 9-vjeçare “Gosë”, në Rrogozhinë, do të rikthehen këtë 26 nëntor në oborrin e shkollës së...

Kushte më të mira për mbi 200 nxënës të shkollës 9-vjeçare...

TIRANË, 15 shtator/ATSH/ Në nisje të vitit të ri shkollor, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi sot marrjen e masave në shkollën...

FOTO/ Nxënësit e Pezë Helmësit nisin normalisht mësimin në shkollën “Vëllezërit...

- Nënkryetarja Ruseti: “Një fillim i mbarë për të gjithë fëmijët e “Pezë-Helmësit” - TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Tërmeti i 26 nëntorit e nxori jashtë funksionit...

Viti i ri shkollor, prefekti Aliaj inspekton shkollat në Përmet...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Në bashkinë e Përmetit dhe të Këlcyrës ashtu si në të gjitha shkollat në vend nisi sot viti i ri shkollor...

Durrës/ Përurohet shkolla e re “Artan Zeka” në Qerret, mjedise më...

TIRANË, 14 shtator /ATSH/ Përurohet shkolla e re “Artan Zeka” në Qerret të njësisë administrative të Katundit të Ri në Durrës. Kryetarja e bashkisë së...

“Dita e parë, emocion i rrallë”/ Rama publikon foton e Zahos...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama uroi sot fëmijët e nxënësit për nisjen e vitit shkollor, ndërsa publikoi një foto të djalit të tij,...

Veliaj, letër urimi nxënësve të Tiranës: Jeni aleatët e mi, më...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u dërgoi nga një letër urimi në ditën e parë të shkollës të gjithë...

Manastirliu publikon foton me vajzat: Emocion dhe përgjegjësi për çdo prind,...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Me nisjen e vitit të ri shkollor, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu publikoi foton me vajzat e saj,...

882 nxënës rikthehen në 15 shkolla në Delvinë/ Qilimi për ATSH-në:...

TIRANË, 13 shtator/ATSH/ Në bankat e 15 shkollave të bashkisë Delvinë pritet të ulen rreth 882 nxënës këtë vit të ri shkollor, ndryshe nga...

Viti i ri shkollor/ Leli inspekton shkollën ‘Ali Demi’: Zbatimi i...

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ Në shkollën 'Ali Demi' në Vlorë gjithçka është gati për fillimin e vitit të ri shkollor, sipas rrethanave të reja të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA