Ballina Etiketimet Shkarkime

Etiketim: shkarkime

“Clubhouse” dyfishon shkarkimet

ROMË, 28 shkurt /ATSH-ANSA/ - Clubhouse ka tejkaluar shifrën e tetë milionë shkarkimeve, më 1 shkurt kishte vetëm 3,5 milionë, sipas të dhënave të...

KESH: Ulen shkarkimet në HEC-in e Vaut të Dejës

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/ KESH po vijon të ndjekë me vëmendje situatën hidroenergjetike të kaskadës si dhe të marrë të gjitha masat e nevojshme për...

Stop Informalitetit/ 13.888 qytetarë shkarkojnë aplikacionin

TIRANË, 9 shtator/ATSH/- Kryeministri Edi Rama njoftoi se deri tani 13.888 qytetarë kanë shkarkuar aplikacionin Stop Informalitetit. "Nëse s’e ke shkarkuar ende, bëje edhe ti,...

300 zyrtarë të larguar për mos zgjidhjen në kohë të së...

TIRANË, 30 janar /ATSH - I. Vata/ - Nga ankesat e qytetarëve në platformën e bashkëqeverisjes, "shqiperiaqeduam.al", janë pushuar nga puna 300 punonjës të...

FSHF shkarkon trajnerët e moshave, shpëton vetëm Bushi

TIRANë, 26 nëntor /ATSH/ - Federata Shqiptare e Futbollit ka shkarkuar disa nga trajnerët e moshave dhe i vetmi trajner që ka shpëtuar ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA