Ballina Etiketimet Selia e shenjte

Etiketim: selia e shenjte

Meta: Selia e Shenjtë ndihma në lehtësimin e pasojave të tërmetit...

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti sot Nuncin Apostolik, Imzot Luigi Bonazzi, me rastin e paraqitjes së Letrave Kredenciale. Presidenti Meta...

Vjosa Osmani i kërkon Selisë së Shenjtë njohjen e pavarësisë së...

PRISHTINË, 25 shkurt /ATSH/ Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, i kërkoi sot Imzot Jean Marie - Speich, Nuncin apostolik në Slloveni dhe...

VATIKAN – Papa Françesku në tur aziatik

VATIKAN, 13 shtator /ATSH-AFP/ - Papa Françesku do të bëjë një udhëtim apostolik në Tajlandë e pastaj në Japoni, nga 19 deri më 26...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA