Ballina Etiketimet Sazan

Etiketim: Sazan

Televizioni francez reportazh për Sazanin: Historia e pazakontë e ishullit të...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/532235447250083/ TIRANË, 11 nëntor /ATSH/ - Stacioni i njohur televiziv francez “ARTE” në emisionin “E Pashmangshmja” i ka kushtuar një dokumentar historisë të pazakontë të...

Elton Kasemi, kapiteni i Forcës Detare që shpëtoi tri jetë

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/724090781256872/?t=24 TIRANË, 10 tetor/ATSH/- "Një ndër ditët më të bukura për mua është shpëtimi i jetës së tre personave, mjeti i të cilëve u mbyt...

Karaburuni dhe Sazani, destinacioni i 3596 turistëve

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ - Sazani dhe Karaburuni edhe gjatë muajit shtator mbetet ndër destinacionet më mbresëlënëse për turistët vendas dhe të huaj, të cilët...

Karaburuni dhe Sazani, destinacionet e preferuara të 45 mijë turistëve

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ - Bukuritë dhe magjitë që natyra i ka falur Parkut Kombëtar Detar Karaburun-Sazan ishin ndër destinacionet më mbresëlënëse për 45 000...

FOTO/ 6000 turistë me anije turistike drejt Sazanit dhe Karaburunit

TIRANË, 1 gusht/ATSH/- Sazani dhe Karaburuni, vijojnë të mbeten ndër destinacionet më mbresëlënëse për turistët vendas dhe të huaj, të cilët shijojnë bukuritë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA