Ballina Etiketimet SarsCoV2

Etiketim: SarsCoV2

Një algoritëm parashikon mutacionet e COVID-19

ROMË, 14 janar /ATSH-ANSA/ - Parashikimi i mutacioneve më të mundshme me të cilat SarsCoV2 përpiqet t'i shpëtojë mbrojtjes imunitare dhe vaksinave tashmë është...

Virusi SarsCoV2 pëson mutacion, por nuk bëhet më shumë ngjitës

LONDËR, 27 nëntor /ATSH-ANSA/ - Virusi SarsCoV2 ndryshon, por deri më tani nuk duket se është bërë më ngjitës për njerëzit, sipas një studimi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA