Ballina Etiketimet Santos

Etiketim: Santos

“Shqipëria nuk ka asnjë kusht”/ Komiteti i Politikës së Jashtme të...

TIRANË, 3 mars /ATSH – I. Vata/ Komiteti i Politikës së Jashtme i Parlamentit Europian ka miratuar në parim raportin e përgatitur nga eurodeputetja...

Meta bisedë me Raporteren për Shqipërinë në PE: Çdo përpjekje për...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Presidenti Ilir Meta zhvilloi sot një bisedë me Raporteren për Shqipërinë në Parlamentin Europian, eurodeputeten Isabel Santos, dhe ambasadorin e Delegacionit...

Eurodeputetja Santos përshëndet hapjen e listave: Partitë të vazhdojnë dialogun për...

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ Eurodeputetja dhe raportuesja për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Isabel Santos, përshëndeti sot miratimin e hapjes së listave nga Kuvendi i Shqipërisë. "Pëshëndes...

Meta pret raportuesen e Parlamentit Europian, Isabel Santos

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Presidenti Ilir Meta priti sot në takim raportuesen e Parlamentit Europian, Isabel Santos, të cilës i shprehu mirënjohjen për ndihmën që...

BRUKSEL – Isabel Santos, kandidate për detyrën e raportueses së PE...

BRUKSEL, 8 tetor /ATSH/ - Eurodeputetja portugeze, Isabel Santos është kandidatja për postin e Raportuesit për Shqipërinë në Parlamentin Europian, njoftoi sot europeanwesternbalkans.com. Ndërkohë, për...

Gabigol preferon të qëndrojë tek “Santos”

TIRANË, 23 tetor /ATSH/ - Në verën e 2016-ës erdhi me shumë bujë tek "Interi" dhe u prezantua si një yll i vërtetë, por...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA