Ballina Etiketimet Rrogozhine

Etiketim: Rrogozhine

Rrogozhinë, drejt përfundimit aksi Qendër-Gosë – Gosë e Madhe

TIRANË, 9 korrik/ATSH/- Në bashkinë e Rrogozhinës po vijon puna për rikonstruksionin e aksit Qendër-Gosë – Hekurudha - Gosë e Madhe, 1,6 km i...

Rrogozhinë, Ahmetaj: Çdo votë e rëndësishme më 30 qershor

TIRANË, 26 Qershor /ATSH/ -Në vijim të fushatës për zgjedhjet vendore të 30 Qershorit, kandidati i Partisë Socialiste, në bashkinë e Rrogozhinës, Haxhi Memolla...

Rrogozhinë, Memolla: Përmirësim i kushteve të tregtimit duke rritur standardet

TIRANË, 20 qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Rrogozhinës, Haxhi Memolla ka vijuar me takimet në kuadër të zgjedhjeve të...

Rrogozhinë, Memolla: Rritje e cilësisë së shërbimeve për të gjithë qytetarët

TIRANË, 7 qershor /ATSH/ - Pas çeljes se fushatës elektorale për zgjedhjet e 30 Qershorit, Haxhi Memolla kandidati i PS-së për kryetar bashkie në...

Libraritë e vogla, atraksionet e reja në Peqin dhe Rrogozhinë

TIRANË, 13 dhjetor/ATSH/- Libraritë e vogla janë pikat më të reja të atraksionit në qytetet e Peqinit dhe Rrogozhinës. Ato janë të vendosura në sheshet...

Gati projekti për restaurimin e kalasë së Bashtovës

TIRANË, 1 korrik /ATSH/ - Instituti i Monumenteve të Kulturës ka hartuar projektin për restaurimin e Kalasë së Bashtovës, pranë fshatit Vilë, Rrogozhinë. Projekti i...

Rruga Kashar – Rrogozhinë, nyje e rëndësishme transporti, zhvillimi ekonomik dhe...

TIRANË, 3 qershor/ATSH/ - "Në dy vitet e fundit bashkitë e Rrogozhinës dhe Kavajës kanë marrë investime të konsiderueshme dhe do të vazhdojnë të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA