Ballina Etiketimet Rrogozhine

Etiketim: Rrogozhine

Veliaj me të rinjtë e Rrogozhinës: E vetmja parti që nuk...

TIRANË, 7 shkurt/ATSH/- Nga Rrogozhina, ku zhvilloi një takim me të rinjtë e qytetit, drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion...

Veliaj: As vetë PD nuk e beson se do fitojë në...

TIRANË, 30 janar/ATSH/ Nga Rrogozhina, ku vijon turin e tij, drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, tha sot se Partia...

Veliaj: PD-LSI kanë nisur shpifjet e baltosjen se vetëm kjo...

TIRANË, 24 janar/ATSH/- Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, u ka drejtuar një thirrje qytetarëve, duke u kërkuar të...

Veliaj në Lekaj të Rrogozhinës: Demokratët që nuk identifikohen me Saliun,...

TIRANË, 24 janar/ATSH/  Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, nga Lekaj i Rrogozhinës, i bën thirrje qytetarëve të bashkohen...

Me 5 vila në vit pandemie/ Veliaj, akuza Bashës: Imagjinojini të...

TIRANË, 23 janarATSH/ Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj hodhi akuza ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha se është bërë me 5 vila...

Veliaj: PD-LSI po përpiqen të fusin në Parlament prokurorë dhe gjyqtarë...

TIRANË, 23 janar/ATSH/ Drejtuesi politik i PS-së për qarkun e Tiranës, Erion Veliaj u bëri thirrje të gjithë demokratëve dhe LSI-stëve të zhgënjyer që...

Veliaj në Rrogozhinë ironizon Berishën: Është 77-vjeç dhe thotë jam ndryshimi,...

TIRANË, 23 janarATSH/ Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi sot një takim në fshatin Sinaballë të Rrogozhinës me strukturat e Partisë Socialiste. Veliaj ...

Qendra e re shëndetësore në Rrogozhinë/ Banorët: Kushtet janë optimale

TIRANË,  22 janar/ATSH/ Qendra e re shëndetësore në Rrogozhinë, e rindërtuar me standardet më të mira, me programin kombëtar të Rindërtimit të 300 qendrave...

FOTOGALERI- Kantieret e Rindërtimit në Vorë dhe qendra e rehabilituar shëndetësore...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi foto nga inspektimet e sotme në kantieret e rindërtimit në bashkinë e Vorës, si dhe nga Qendra...

Rehabilitohet qendra shëndetësore e Rrogozhinës/ Kushte dinjitoze për bluzat e bardha...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot nga afër ambientet e rehabilituara tërësisht të Qendrës Shëndetësore të Rrogozhinës, një tjetër qendër e rindërtuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA