Ballina Etiketimet Rrogozhine

Etiketim: Rrogozhine

“Sezoni turistik më i lehtësuar nga vaksinimi masiv”/ PD kërkon të...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, "ndërkohë që e shohim horizontin e sezonit turistik, që falë vaksinimit, do të jetë...

Dyfishohet sipërfaqja e tokës së punuar, sot 250 mijë ha tokë...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi se sot janë 250 mijë ha tokë bujqësore e punuar në të gjithë vendin. Në një takim me...

VIDEOLAJM/ Manastirliu ndjek procesin në Rrogozhinë, të moshuarit entuziastë për vaksinimin

  View this post on Instagram   A post shared by Ogerta Manastirliu (@manastirliu.ogerta) TIRANË, 1 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar ditën...

Duma: Rikthim i subvencionit te drejtpërdrejt për fermerin

TIRANË, 27 mars/ATSH/- Kandidatja për deputete e PD-së, Grida Duma ishte në fermën e një banori të Rrogozhinës. Duma theksoi se fermerit do t’i rikthehet subvencioni...

“Basha, kukull në duart e Metës”, Veliaj: Nuk voton dot as...

TIRANË, 21 mars/ATSH/- Drejtuesi politik i PS në Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj u shpreh se Lulzim Basha është një kukull në duart e...

Shkolla e rindërtuar në Gosë/ Banorët për ATSH: Investim shembullor, fat...

TIRANË,  13 mars /ATSH-A. Fortuzi/- Shkolla e mesme "Gosë", në Rrogozhinë, e rindërtuar ende pa kaluar një vit nga tërmeti i 26 nëntorit, sot...

Veliaj në Rrogozhinë: “Grida “harron” disfatën në Tiranë dhe Durrës, tani...

TIRANË, 7 mars/ATSH/- Nga Rrogozhina, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili është dhe drejtues politik i Partisë Socialiste për qarkun kryesor...

“10 mijë fermerë kanë aplikuar për përgjysmimin e çmimit të naftës”,...

TIRANË, 1 mars/ATSH/ 10 mijë fermerë kanë aplikuar deri tani për të përfituar përgjysmimin e çmimit të karburantit. Për drejtuesin politik të PS për...

Veliaj me të rinjtë e Rrogozhinës: E vetmja parti që nuk...

TIRANË, 7 shkurt/ATSH/- Nga Rrogozhina, ku zhvilloi një takim me të rinjtë e qytetit, drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion...

Veliaj: As vetë PD nuk e beson se do fitojë në...

TIRANË, 30 janar/ATSH/ Nga Rrogozhina, ku vijon turin e tij, drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, tha sot se Partia...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA