Ballina Etiketimet Rezultate

Etiketim: rezultate

NJU JORK – Pfizer: Rezultatet e vaksinës antiCOVID-19 nuk janë ende...

NJU JORK, 27 tetor /ATSH-AFP/ - Drejtori ekzekutiv i “Pfizer”, Albert Bourla, i cili planifikon të kërkojë autorizim për një vaksinë antiCOVID-19 deri në...

FRANCË – Rezultatet e korporatave trondisin bursat europiane

PARIS, 30 korrik /ATSH-AFP/ - Bursat europiane ranë ndjeshëm sot, për shkak të rezultateve të paraqitura nga korporatat dhe treguesit ekonomikë më negative nga...

Fico: Lajm i mirë, ritestimet tek personat e prekur me COVID-19...

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi se ritestimet që po kryhen tek personat e prekur me COVID-19, po...

“Matura Shtetërore 2019”, MAS: Vajzat rezultate më të larta krahasuar me...

TIRANË, 29 janar/ATSH/ Sikurse ndodh çdo fillimviti, pranë ambienteve të Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë (MASR) u zhvillua analiza e rezultateve të Maturës...

Shkodër/ Vijojnë punimet për godinën e re të Drejtorisë së Policisë

TIRANË, 14 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Kryetarja e Komisionit të Sigurisë, Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj ka inspektuar punimet për godinën e re të...

Reforma në Drejtësi, paraqiten rezultatet e 6 muajve të parë të...

TIRANË, 24 korrik /ATSH/ Sot, në takimin e tretë të Komitetit Drejtues të EURALIUS, u prezantuan rezultatet e Planit të Punës për 6-mujorin e...

Matura 2019, dalin rezultatet e provimit me zgjedhje

TIRANË, 2 korrik/ATSH/-Qendra e Shërbimeve Arsimore ka publikuar rezultatet e fundit të “Maturës Shtetërore 2019”, ato të provimit me zgjedhje. Në provimin e zhvilluar më...

Vijon numërimi i votave në Finiq, kryeson Kristo Kiço

TIRANË, 1 korrik/ATSH/- Kandidati i Mega-s për kryetar bashkie në Finiq, Kristo Kiço, i mbështetur nga Partia Socialiste po kryeson deri tani numërimin e...

Publikohen rezultatet e maturantëve në provimin e matematikës

TIRANË, 29 qershor/ATSH/-Qendra e Shërbimeve Arsimore ka publikuar rezultatet e provimit  të tretë të Maturës Shtetërore 2019, atij të matematikës. Provimi u zhvillua më datë...

Matura shtetërore, publikohen përgjigjet e provimit të gjuhës shqipe dhe letërsisë

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ - Janë publikuar sot rezultatet e provimit të gjuhës shqipe dhe letërsisë për maturantët. Në provimin e zhvilluar me 12 qershor kanë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA