Ballina Etiketimet Resort

Etiketim: resort

Investimet në turizëm/ Resorti “Aria Karpen” sjell në tregun shqiptar një...

TIRANË, 12 korrik/ATSH/ Investimet në turizëm po bëjnë që Shqipëria të jetë konkurrente e fortë në rajon. Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ishte...

Resorti ekologjik i investitorëve suedezë në Nivicë, po bëhet gati të...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në Nivicë, 30 km larg Tepelenës falë programit të Rilindjes Urbane kanë marrë jetë agrobujtinat e para. Një ndër to është dhe...

Resort turistik skish në Nikolicë/ Korça, zgjedhja e parë për të...

TIRANË, 5 prill/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot nga Korça se "me kompaninë që po ndërtojmë portin turistik të Durrësit ne kemi filluar...

Atraksion i ri turistik në Korçë/ Falë mbështetjes së AZHBR-së vëllezërit...

TIRANË, 30 janar/ATSH/ Dy vëllezërit Myrtollari, nga Turani i Korçës, të kthyer nga emigracioni në Greqi, falë punës së tyre dhe mbështetjes së AZHBR-së...

Resorti i parë turistik, projekti që kthen Fierin në destinacion

TIRANË, 9 mars /ATSH/- Një projekt i ri për ndërtimin për herë të parë të një resorti turistik, të standardeve bashkëkohore, bashkë me infrastrukturën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA