Ballina Etiketimet Reportazh

Etiketim: reportazh

FOTOGALERI/ Në Dardhën turistike, ku rruga e re ka shtuar fluksin...

-Reportazh- Korçë, 30 nëntor/ATSH-Harilla Koçi/ Prej pothuajse dy muajsh, për të shkuar në fshatin turistik të Dardhës, 18 km në juglindje të Korçës, udhëton përmes...

Përshkallëzimi i masave kundër COVID-19 në Shkodër/ Tregtarët dhe qytetarët: Ishin...

TIRANË, 20 prill/ ATSH-A. Fortuzi/ Përshkallëzimi i masave të sigurisë në Shkodër për shkak të COVID-19 është pritur mirë nga qytetarët. Mbyllja e tregut të...

ANSA/REPORTAZH – Në Durrës, atje ku u duk sikur botës i...

ROMË, 27 nëntor /ATSH-ANSA/ - U duk sikur po vinte fundi i botës. Suvaja binte copa-copa dhe tullat dilnin nga muret. Lëkundej gjithçka. M’u...

“Libero Quotidianno”: Taksat, parajsa e re fiskale për italianët është Shqipëria

TIRANË, 3 nëntor/ATSH/- Mbërrin në Tiranë dhe e kupton menjëherë se shqiptarët jemi ne. Ne nuk e kuptojmë asnjë fjalë të gjuhës së tyre,...

FOTOGALERI/ Të rinjtë që rinojnë Kaninën ku historia të krijohet para...

TIRANË, 24 korrik/ATSH-Klaudio Nuredini/ - Projekti “Të rinojmë Shqipërinë”, nisma më e fundit e ndërmarrë nga Shërbimi Kombëtar për Rininë, hedh gjurmën e radhës...

Reportazh i RTS / Unum Festival në Shëngjin, ndër ngjarjet më...

TIRANË, 6 korrik /ATSH/ Unum Festival, festivali i muzikës elektronike në natyrë që hapi sezonin turistik në Shëngjin, mblodhi pak kohë më parë rreth...

REPORTAZH – Në Notrë Damin që të jep përshtypjen e një...

PARIS, 16 prill /ATSH-AFP/ - Dritare të shkatërruara, çatia që bie e që bën një vrimë mbi altar na lë përshtypjen se ka ndodhur një...

Një reportazh i bukur francez për Shqipërinë

TIRANË, 10 mars/ATSH-A. Fortuzi/ - Shqipëria dhe ujërat e saj të kristalta, me peizazhe malore dhe natyrën e paprekur, ka tërheq turistët nga e...

“Il mesaggero”: Tirana, aty ku ngjyrat pushtojnë rrugët

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ - Gazeta e njohur italiane, “Il mesaggero”, i ka kushtuar një hapësirë të veçantë transformimit që ka pësuar kryeqyteti shqiptar në...

“DELO.si”: Shqipëria vendi që nuk harrohet lehtë

TIRANË, 22 shtator /ATSH/ - Shumica e europianëve mendojnë gabimisht se oferta turistike është e dobët, ky është një paragjykim që e kanë edhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA