Ballina Etiketimet Reforma ne drejtesi

Etiketim: reforma ne drejtesi

Ruçi pret delegacionin parlamentar francez: Reforma në Drejtësi, e pandalshme dhe...

TIRANË, 15 shtator /ATSH/ Reforma në Drejtësi është e pandalshme dhe e pakthyeshme dhe gëzon mbështetjen totale të qytetarëve shqiptarë dhe të partnerëve ndërkombëtarë. Kryetari...

“SHBA do vazhdojë të mbështesë Reformën në Drejtësi”/ Kim apel...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim u kërkoi sot anëtarëve të Këshillit të Lartë Gjyqësor që...

Ambasadorja Kim: Disa ëndërrojnë që BKH nuk do ngrihet kurrë, por...

TIRANË, 24 korrik /ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim ka deklaruar sot se disa ëndërrojnë që Byroja Kombëtare...

Reforma Zgjedhore/ Kim: Marrëveshja e 5 qershorit duhet të kalojë siç...

TIRANË, 9 korrik/ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim deklaroi sot gjatë një interviste televizive se, "marrëveshja e 5 qershorit duhet...

277 kandidatë për 100 vende/ Soreca: Shkolla e Magjistraturës ka të...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ “Reforma në Drejtësi po ecën përpara dhe zbatimi i saj duhet të vazhdojë”, është shprehur sot kreu i Delegacionit të Bashkimit...

“Të frikësuarit nga Reforma në Drejtësi janë në sulm”/ Kim: Udhëheqësit...

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim ka publikuar sot një shkrim mbi vendimin e Komisionit të...

“Reforma në Drejtësi ka trembur ata që nuk e duan”/ Ambasadorja...

TIRANË, 19 qershor/ATSH/ Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim deklaroi mbrëmjen e së premtes në një intervistë televizive se Reforma në Drejtësi është prioritet...

PS, garante e Reformës në Drejtësi në Shqipëri

TIRANË, 8 qershor/ATSH-Maela Marini/ "Unë dhe Partia Socialiste jemi të vetmit garantë të Reformës në Drejtësi në Shqipëri", deklaroi sot në mbrëmje Kryeministri Edi...

80 aktorë të sistemit të ri të drejtësisë diskutime mbi ecurinë...

TIRANË, 3 qershor /ATSH/ Në takimin e radhës të Komitetit Drejtues Sektorial për Reformën u mblodhën online rreth 80 aktorë të sistemit të ri...

Suksesi i Reformës në Drejtësi/ SHBA: Mbështetje gjyqtarëve të rinj

  https://www.facebook.com/74591195837/posts/10157414043705838/ Tiranë, 30 maj /ATSH/ -"Reformat e suksesshme në drejtësi mbështeten te gjyqtarët e rinj që kanë marrë trajnimin e duhur dhe janë të pajisur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA