Ballina Etiketimet Reforma e prones

Etiketim: reforma e prones

Pronësia e tokës bujqësore dhe titujt e pronësisë, miratohen dy pr.ligjet...

TIRANË, 12 shkurt ATSH/ - Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut miratoi dy projektligje në kuadër të paketës së...

Reforma e pronës, diskutohet ligji i ri për Kadastrën

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/- Komisioni parlamentar për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin diskutoi sot projektligjin "Për Kadastrën". I pranishëm në komision kreu i ALUIZNI-i, Artan...

Dy ndërhyrjet strategjike në Reformën e Pronës

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Qeveria shqiptare miratoi të mërkurën paketën ligjore për Reformën e Pronës, e cila së shpejti do të diskutohet dhe miratohet në...

Reforma e pronës i jep fund kaosit

TIRANË, 23 nëntor/ATSH-Maela Marini/ E nisur në vitin 1991, reforma e pronës në Shqipëri nuk është përmbyllur ende, edhe pse në çerekshekulli janë shpenzuar...

Reforma e pronës, zgjidhje problemeve 25-vjeçare

TIRANË, 23 nëntor /ATSH-Gjergji Mima/ - Qeveria ka miratuar dy projektligje, për reformën e pronës. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj në një takim në Libofshë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA