Ballina Etiketimet Redjan Krali

Etiketim: Redjan Krali

Kavajë/ Transformim i fasadave të pallateve dhe hapësira publike për qytetarët

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ -Bashkia e Kavajës ka nisur projektin për transformimin e fasadave të pallateve në Kavajë. Kryetari i Bashkisë së Kavajës, Redjan Krali...

Kavajë/ Nga mirëmbajtja e rrugëve, tek sistemimi i ndriçimit, bashkia në...

TIRANË, 26 maj/ATSH/ Shërbimi ndaj komunitetit është në vëmendjen kryesore të bashkive në të gjithë vendin. Edhe në bashkinë e Kavajës punonjësit e Drejtorisë së...

Operacioni humanitar në Kavajë/ Krali për ATSH: 1078 pako ushqimore për...

TIRANË, 17 prill/ATSH/ Operacioni humanitar në mbështetje të familjeve në nevojë dhe pensionistëve të vetmuar për të përballuar situatën e shkaktuar prej pandemisë së...

Bizneset e mbyllura për shkak të COVID-19 në Kavajë/ Shtyrje e...

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Kryebashkiaku i Kavajës, Redjan Krali, bizneseve të mbyllura për shkak të masave kundër COVID-19, do t’u vijë në ndihmë duke propozuar...

Operacioni humanitar në Kavajë/ Krali: 120 pako ushqimore për familjet në...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ 120 paketa ushqimore u janë shpërndarë pensionistëve, familjeve në nevojë dhe personave me aftësi të kufizuar në Kavajë. Bashkia e Kavajës vijon...

FOTO/ Fëmijët në Kavajë, mesazhe për bashkëmoshatarët: Qëndroni në shtëpi

TIRANË, 5 prill/ATSH/  - Pas mbylljes së kopshteve dhe çerdheve, fëmijët në qytetin e Kavajës tashmë mësojnë nga shtëpia. Ky proces orientohet nga mësuesit...

“Pastrim, dezinfektim në çdo cep”, kryebashkiaku i Kavajës: Qëndroni në shtëpi,...

TIRANË, 30 mars/ATSH-A. Fortuzi/ Bashkia e Kavajës vijon pastrimin dhe dezinfektimin e qytetit, si masë për të parandaluar përhapjen e pandemisë COVID-19. Kryetari i bashkisë...

FOTO/ Operacioni humanitar në Kavajë, Krali për ATSH: 433 pako ushqimore...

TIRANË, 28 mars/ATSH-Gjergji Mima/  -Operacioni humanitar në mbështetje të shtresave në nevojë dhe të pensionistëve të vetmuar ka vijuar edhe në Kavajë. Në një prononcim...

COVID-19/ Krali: Bashkia e Kavajës ka në terren disa grupe pune

TIRANË, 27 mars/ATSH/ Bashkia e Kavajës ka në terren disa grupe të cilët po punojnë lidhur me gjendjen e shkaktuar nga COVID-19. Kryetari i bashkisë...

Kavajë, Krali: Procesi po shkon shumë mirë, ftoj qytetarët të votojnë

TIRANË, 30 Qershor /ATSH/ - Kandidati socialist për bashkinë e Kavajës, Redjan Krali ka hedhur votën e tij në zgjedhjet e sotme vendore Në fjalën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA