Ballina Etiketimet Rakacolli

Etiketim: Rakacolli

Rakacolli: Në dy ditë 130 mjekë dhe infermierë të spitaleve COVID...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Zv/ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Mira Rakacolli njëherazi kryetare e Komitetit Teknik të Ekspertëve tha sot se në dy ditë janë...

Rakacolli: Prezantojmë shpejt strategjinë e vaksinimit anticovid, rritje e qëndrueshme e...

Tiranë, 17 dhjetor/ATSH/ Drejtuesja e Komitetit Teknik të Ekspertëve, Mira Rakacolli, bëri sot një prezantim të situatës epidemiologjike në Shqipëri duke u shprehur se...

Komiteti Teknik i Ekspertëve: Universitetet do të vazhdojnë online, vlerësim dinamik...

TIRANË, 23 nëntor/ATSH-Maela Marini/ Mira Rakacolli, në cilësinë e drejtueses të Komitetit Teknik të Ekspertëve deklaroi sot se COVID-in nuk është thjesht betejë spitalore...

Rakacolli: Akt i paprecedent, Basha i papërgjegjshëm, të dhënat raportohen me...

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/ Zv/ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, prof. Mira Rakacolli, në një lidhje direkte në Report TV e ka quajtur të papërgjegjshëm...

Rakacolli: Specialistët vendosin shëndetin prioritet, dilema debatohet në gjithë botën

TIRANË, 10 nëntor /ATSH/ Zv.ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjse Sociale, Mira Ralacolli u shpreh se "pandemia covid-19, është një sëmundje që nuk ka një...

Rakacolli: 3 spitalet COVID ende të paezauruara

TIRANË, 9 nëntor/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Mira Rakacolli deklaroi sot se nuk ka mungesë vendesh në spitalet COVID-19. Gjatë konferencës së përbashkët...

COVID-19/ Rakacolli: Plani i përballjes i hartuar nga ekspertët, po vlerësojmë...

TIRANË, 7 nëntor /ATSH/ Zv.ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Mira Rakacolli u shpreh lidhur me situatën e krijuar nga Covid-19 se "ditët e...

BE mbështet Shqipërinë edhe me 30 respiratorë/ Rakacolli: Të mbajmë maskën...

TIRANË, 6 nëntor/ATSH/ Vijon mbështetja e Bashkimit Europian për Shqipërinë për forcimin e kapaciteteve spitalore. Sot u zhvillua ceremonia e dorëzimit të 30 respiratorëve, pjesë...

Rakacolli: Në spitalin “Shefqet Ndroqi” po shpëtohen shumë jetë, rastet e...

TIRANË, 2 nëntor/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli deklaroi sot se, “në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë po shpëtohen shumë jetë”. Në një emision  televiziv...

Rakacolli: Po të zbatohen masat antiCovid, do të shmangim skenarët e...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Mira Rakacolli, duke u bërë apel të gjithë qytetarëve që të zbatojnë masat antiCovid theksoi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA