Ballina Etiketimet Qafështamë

Etiketim: Qafështamë

FOTO/ Vjeshtë në Qafështamë, pamjet e “arta” të një natyre mahnitëse...

TIRANË, 18 tetor/ATSH/ Një mozaik natyror magjepsës të ofron në këto ditë vjeshte Parku Kombëtar i Qafështamës, 25 km në verilindje të qytetit të...

VIDEO/ Vjeshtë në Qafështamë, spektakli i natyrës që fton turistët

TIRANË, 19 nëntor/ATSH/- I kthyer në një destinacion të vërtetë turistik Parku Kombëtar i Qafështamës, 25 km në verilindje të qytetit të Krujës, ofron...

FOTO/ Parku kombëtar i Qafështamës pastrohet nga mbetjet plastike

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Parku kombëtar i Qafështamës, i cili ofron një mozaik natyror dhe kulturor për qindra pushues, u pastrua këtë fundjavë nga punonjësit...

Qafështamë, dyndje turistësh vendas e të huaj në parkun natyror

TIRANË, 9 korrik/ATSH/- Bukuritë natyrore të Parkut Kombëtar të Qafështamës po tërheqin gjithnjë e më shumë vëmendjen e turistëve vendas e të huaj. Ditët e...

Qafështama tërheq vëmendjen e turistëve gjermanë

TIRANË, 13 shtator/ATSH/- Bukuritë natyrore të Parkut Kombëtar të Qafështamës po tërheqin gjithnjë e më shumë vëmendjen e turistëve të huaj. Ditët e fundit 15...

Të rinj nga Belgjika, kampingje në Parkun e Qafështamës

TIRANË, 9 korrik/ATSH/ Përsëri Qafështama në qendër të vëmendjes së turistëve të huaj që vizitojnë qytetin e Krujës dhe bukuritë natyrore të Parkut Kombëtar. Këtë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA