Ballina Etiketimet Proteste

Etiketim: Proteste

Rama: Përgjigje ligjore ndaj dhunës barbare mbi pronën e përbashkët

TIRANË, 31 Mars/ATSH/.- "Dhuna barbare mbi pronën e përbashkët dhe reagimi i dhunshëm ndaj forcave të rendit në Kukës, do të marrin përgjigjen e...

Protestë kundër tarifës për “Rrugën e Kombit”

TIRANË, 31 Mars/ATSH/ - Në "Rrugën e Kombit" u zhvillua sot një protestë kundër tarifës që pritet të vendoset në këtë aks që lidh...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA