Ballina Etiketimet Princi

Etiketim: princi

Princi William: Mjedisi ka më shumë rëndësi sesa udhëtimet në hapësirë

LONDËR, 14 tetor /ATSH-DPA/ - Duka i Kembrixhit ka kritikuar garën në hapësirë ​​dhe turizmin hapësinor duke thënë se mendjet më të ndritura në...

Princi Albert: Disa drama familjare nuk bëhen publike

PARIS, 2 prill /ATSH/ - Edhe princit të Monakos, Albert, nuk i pëlqeu aspak intervista bombë në të cilën princi Harry dhe Meghan Markle...

Princi Philip mbush 100 vjeç, por nuk dëshiron asnjë lloj feste

LONDËR, 11 janar /ATSH/ - Profil i ulët dhe konfidencialiteti maksimal. Princi Philip do të mbushë 100 vjeç më 10 qershor, por, sipas ''The...

Princi Harry shënon rekordin e ri prej 265 ditësh larg… shtëpisë!

LONDER, 20 dhjetor /ATSH/ - Princi Harry i Anglisë shënon një moment të ri në ndërprerjen me familjen mbretërore: ai ka qenë në Amerikë...

RIAD – Pompeo viziton Arabinë Saudite, takohet me princin e kurorës

RIAD, 23 nëntor /ATSH-SPA/ - Mohammed bin Salman bin Abdulaziz, Princi i Kurorës, zëvendëskryeministër dhe ministër i Mbrojtjes, u takua sot këtu me sekretarin...

SOFT NEWS – Në moshën 97 vjeç, princi Filip heq dorë…nga...

LONDËR, 10 shkurt /ATSH-AFP/ - Princi Filip, 97 vjeç, bashkëshorti i Mbretëreshës Elisabeta II vendosi të heqë dorë nga leja e drejtimit të mjetit...

VIDEO/ Princi i Maltës viziton për herë të parë Shqipërinë: U...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1239469186187384/ TIRANE, 11 Shkurt/ATSH/- Princi i Maltës, Alfred Josef Baldacchino po zhvillon një vizitë një javorë në Shqipëri, ku po viziton disa qytete për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA