Ballina Etiketimet Princeshe Diana

Etiketim: princeshe Diana

Princat William dhe Harry: Një statujë për të reflektuar mbi jetën e...

LONDËR, 28 gusht /ATSH-DPA/ - Princat William dhe Harry planifikojnë të prezantojnë një statujë të nënës së tyre, Princeshës Diana, vitin e ardhshëm, në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA