Ballina Etiketimet Port

Etiketim: port

Durrës/ Mbi 16 mijë tonë mallra po përpunohen në port, kryesisht...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Në portin më të madh në vend po përpunohen mbi 16 mijë tonë mallra të ndryshme. Autoriteti Portual Durrës bëri të ditur...

Durrës/ 6 anije me mbi 21 mijë tonë mallra po përpunohen...

TIRANË, 11 janar/ATSH/ Në portin më të madh në vend ka nisur me intensitet puna për përpunimin e mallrave në kalatat portuale. Autoriteti Portual Durrës...

Investimi prej 2 miliardë euro nga kompania “EMAAR” për transformimin e...

TIRANË, 10 janar/ATSH/ Investimi prej 2 miliardë eurosh nga kompania “EMAAR” për transformimin e portit të Durrësit në port turistik do të krijojë një...

Durrës, 2047 pasagjerë dhe 689 mjete nga dhe drejt portit në...

TIRANË, 7 janar/ATSH/ Në 24 orët e fundit nëpërmjet portit të Durrësit kanë hyrë dhe kanë dalë 2047 pasagjerë dhe 689 mjete. Autoriteti Portual Durrës...

Durrës, 7 anije me mbi 27 mijë tonë mallra po përpunohen...

TIRANË, 6 janar/ATSH/ Mbi 27 mijë tonë mallra po përpunohen sot në Portin e Durrësit. Autoriteti Portual Durrës bën të ditur se “po përpunohen 6...

Durrës/ Nis puna për përpunimin e mallrave, 4 anije me rreth...

TIRANË, 4 janar/ATSH/ Në Portin e Durrësit rinisi sot përpunimi i mallrave për vitin 2021. Autoriteti Portual Durrës bën të ditur se "gjatë ditës së...

Porti i Durrësit, investimet në infrastrukturë rrisin sasinë e mallrave të...

- Në 11 muaj përpunohen 160 mijë tonë çimento ose 62 mijë tonë më shumë se në të njëjtën periudhë të 2019-ës TIRANË, 31 dhjetor/ATSH/...

“250 kilometra rrugë kombëtare të përfunduara me standarde europiane”/ Rama: Në...

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/ -Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, “vazhdojnë punët në infrastrukurën rrugore. Faktikisht sot që flasim janë 250 kilometra rrugë kombëtare...

Durrës/ Tranzitet me destinacion Kosovën, përpunohen rreth 146 mijë tonë mallra...

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH/ Mbi 146 mijë tonë mallra të ndryshme, që janë përpunuar në portin më të madh të vendit gjatë periudhës janar-nëntor të...

Porti i Durrësit/ Përpunohen 5 anije me rreth 11 mijë tonë...

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH/ Rreth 11 mijë tonë mallra po përpunohen gjatë ditës së sotme në portin më të madh në vend. Autoriteti Portual Durrës bën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA