Ballina Etiketimet Policia Shkoder

Etiketim: Policia Shkoder

Shkodër/ Kapet një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar

TIRANË, 18 gusht /ATSH – I. Vata/-Policia e Shtetit ka bërë të mundur kapjen dhe vënien në pranga në pikën kufitare Hani i Hotit...

Shkodër/ Policia parandalon vjedhjen e një banese, arreston 21-vjeçarin

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH - I. Vata/- Policia e Shtetit ka parandaluar sot vjedhja e një banese në Shkodër, ndërsa ka arrestuar në flagrancë...

Policia finalizon operacionin “Golemi” në Shkodër, në pranga 2 shtetas

TIRANË, 17 tetor /ATSH - I. Vata/- Policia e Shtetit ka finalizon operacioni "Golemi",  parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale për kalim të paligjshëm...

Shkodër, finalizohet operacioni “Lisen” goditet grupi kriminal

TIRANË, 17 gusht /ATSH - I. Vata/ - Policia e Shtetit ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar "Lisen" duke goditur një rast...

Shkodër, Policia finalizon operacionin “Transaksioni”, kapet i dënuari me 10 vjet...

TIRANË, 13 korrik /ATSH - I. Vata/ - Policia e Shkodrës, finalizon operacioni policor "Transaksioni", ndalohet një person i shpallur në kërkim i dënuar...

Shkodër/ Finalizohet operacioni i koduar “Iron Hand”, në pranga i kërkuari

TIRANË, 12 korrik /ATSH - I. Vata/ - Policia e Shtetit në Shkodër ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Iron Hand”, ku në...

Dogjën shkollën “Shejnaze Juka” dhe shkatërruan KZAZ, 5 të arrestuar dhe...

TIRANË, 19 qershor/ATSH/ - Policia e Shkodrës ka arrestuar 5 persona, ndërsa ka shpallur në kërkim policor 14 shtetas dhe janë proceduar 2 të...

Shkodër, policia finalizon operacionin “Step by step”

TIRANË, 25 mars /ATSH - I. Vata/ - Policia e Shtetit ka finalizuar sot pasdite operacionin “Step by step”, duke vënë në pranga tre...

Shkodër, në pranga i kërkuari nga operacioni “Oaz”

TIRANË, 9 mars /ATSH - I. Vata/ - Policia e Shtetit, në vijim të operacionit "OAZ", në funksion të procedimit penal nisur gjatë vitit...

Policia e Shkodrës parandalon përshkallëzimin e një konflikti të çastit

TIRANË, 19 nëntor /ATSH- I. Vata/ - Policia e Shkodrës parandalon përshkallëzimin e një konflikti të çastit, ku njëri prej shtetasve ka qëlluar në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA