Ballina Etiketimet Policia e shtetit

Etiketim: Policia e shtetit

Efektivët e policisë, test periodik për përdorimin e lëndëve narkotike

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit nënshkroi sot marrëveshje bashkëpunimi me laboratorin mjekësor “Intermedica Center sh.p.k”, për të ndaluar përdorimin...

Nano takon Zingraf: Gjermania mbështetje të vazhdueshme Policisë së Shtetit

TIRANË, 18 nëntor/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Drejtues Madhor Gledis Nano priti në një takim ambasadorin e Gjermanisë në Shqipëri, Peter...

Taskforca në portin e Durrësit, rezultate në parandalimin e trafikut të...

TIRANË, 10 nëntor/ATSH/ Funksionimi i Taskforcës permanente të Policisë dhe Doganave në Portin e Durrësit, ka dhënë rezultate surprizuese në drejtim të parandalimit të...

Buxheti 2022 për policinë, Nano: Investime në infrastrukturë dhe modernizim

TIRANË, 9 nëntor/ATSH/ “Buxheti i akorduar për vitin 2022 për Policinë e Shtetit mbështet realizimin e objektivave të përcaktuara në strategjitë afatmesme e afatshkurtra...

Shpërblim deri në 150% për efektivët që punojnë larg vendbanimit

TIRANË, 9 nëntor/ATSH/ Punonjësit e Policisë së Shtetit që punojnë larg vendbanimit do të përfitojnë shpërblim sipas orëve të punës dhe distancës me banesën...

Shqipëri-Gjermani, forcim i bashkëpunimit për goditjen e krimit të organizuar

TIRANË, 26 tetor/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano priti sot në takim drejtoren e departamentit të Marrëdhënieve Ndërkombëtare të Policisë...

Ndryshojnë drejtuesit e Policisë, Nano: Impuls të ri personelit policor

TIRANË, 18 tetor/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano bëri të ditur sot ndryshimet e drejtuesve të strukturave vendore dhe qendrore...

Çuçi: Prioritet ulja e moshës mesatare të policisë dhe investimet në...

TIRANË, 13 tetor/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi iu bëri thirrje sot të rinjve dhe të rejave që duan t’i bashkohen Policisë së Shtetit...

Nano pret drejtuesit e misioneve partnere: Thellojmë bashkëpunimin

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano u takua me përfaqësuesit e Misioneve që asistojnë Policinë e Shtetit dhe...

Zbardhen 6 vjedhje në Vlorë, në pranga autori

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Policia e Vlorës finalizoi operacionin policor të koduar "Përsëritësit”, në kuadër të së cilit zbardhi dhe dokumentoi 6 vjedhje të ndodhura...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA