Ballina Etiketimet Policia e shtetit

Etiketim: Policia e shtetit

Vetëdeklarimi i burimeve të pasurisë/ OFL iu dërgon formularin 5 të...

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ Policia e Shtetit njoftoi sot se në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar...

Ngjarja në Elbasan/ Balla: Askush nuk mund të guxojë të rrezikojë...

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ “Policia e Shtetit është në krye të detyrës në mbrojtje të jetës së qytetarëve dhe garantimit të rendit publik”. Kështu u...

“Operacion mjaft i suksesshëm ndërkombëtar”/ Policia publikon emrat e shtetasve të...

TIRANË, 17 shtator /ATSH/ Policia e Shtetit publikoi sot emrat e disa shtetasve të tjerë të cilët janë rezidentë jashtë shtetit, që janë arrestuar...

Shqipëri-Itali/ Finalizohet operacioni i përbashkët policor, në pranga 12 shtetas

TIRANË, 11 shtator/ATSH/ Policia e Shtetit finalizoi me sukses një tjetër operacion ndërkombëtar për goditjen e një grupi të strukturuar kriminal që ushtronte veprimtari...

Siguria rrugore/ Vijojnë kontrollet me radar në aksin Sauk-Teg, ndëshkohen 12...

TIRANË, 22 gusht/ATSH/ Policia Rrugore vijoi kontrollet në aksin rrugor Sauk-Teg. Si çdo fundjavë, Policia Rrugore e Tiranës, ushtron kontrolle me Radar në segmentet dhe...

Në liqenin e Shkodrës vendosen shenjat e reja ndarëse me sinjal...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/Policia e Shtetit ka njoftuar se në liqenin e Shkodrës në kufirin shtetëror me Malin e Zi, janë vendosur 6 shenja kufitare...

Nuk respektuan protokollet e sigurisë, gjobë me nga 1 milion lekë...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/Policia e Shtetit ka bërë të ditur se Shërbimet e Komisariatit të Policisë Maliq kanë vijuar me kontrollet në lokale për goditjen...

70-vjetori i krijimit të Institutit të Qenve të Policisë së Shtetit/...

TIRANË, 17 gusht/ATSH/ Instituti i Qenve të Policisë së Shtetit përbën pa dyshim një ndër elementët më të rëndësishëm dhe të veçantë, madje edhe...

Organizuan festa dhe dasmë në kundërshtim me Aktin Normativ/ Gjobiten tre...

TIRANË, 9 gusht/ATSH/Policia e Shtetit ka ndërmarrë masa administrative në Bulqizë dhe Berat pasi organizuan festa dhe dasmë në kundërshtim me Aktin Normativ. Policia e...

Riatdhesohen vullnetarisht 109 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë

https://www.facebook.com/1502420603377639/posts/2812009225752097/ TIRANË, 24 korrik /ATSH/ Riatdhesohen 109 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë. Vijojnë operacionet e riatdhesimit vullnetar të shtetasve që kanë kërkuar azil...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA