Ballina Etiketimet Platforme

Etiketim: platforme

VJENË – Platformë kundër migracionit nga Mesdheu Lindor

VJENË, 23 korrik /ATSH-DPA/ - Një duzinë vendesh evropiane ranë dakord sot për të krijuar një platformë me organizmat e BE për të koordinuar...

Shahini: Platforma “akademi.al”, qindra video të reja me zgjidhje detyrash për...

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka informuar se përmes platformës “akademi.al” janë regjistruar qindra video mësimore në ndihmë...

Autorizim specifik edhe për shëtitur kafshët shtëpiake

TIRANË, 24 prill/ATSH/ Kryeministri Rama deklaroi se edhe daljet "për kafshët shtëpiake do të marrin autorizim", Rama tha se "kam marrë shumë ankesa nga njerëz...

COVID-19/ Në platformën e-Albania leje për bizneset dhe kolaudimin e mjeteve

TIRANË, 22 prill/ATSH/ Bizneset që operojnë me orare të ndryshme, si dhe qytetarët që duan të kryejnë kontrollin teknik të mjeteve shumë shpejt mund...

Gati vërtetimi online në e-Albania për të gjitha bizneset që lejohen...

  https://www.facebook.com/edirama.al/videos/3013430645366822/?t=15 TIRANË, 19 prill/ATSH/  Bizneset e miratuara për hapje nga Ministria e Shëndetësisë duke nisur nga java që vjen (20 - 26 prill), mund të...

“coronavirus.al”/ 223 të prekur, 44 të shëruar, 11 viktima dhe 1526...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Në vendin tonë deri tani janë evidentuar 223 raste gjithsej me COVID-19, 168 raste aktive, 44 të shëruar, 11 të vdekur,...

“coronavirus.al”/ 212 të prekur, 40 të shëruar, 10 viktima dhe 1436...

TIRANË, 29 mars/ATSH/ Në vendin tonë deri tani janë evidentuar 212 raste gjithsej me COVID-19, 162 raste aktive, 40 të shëruar, 10 të vdekur,...

Manastirliu prezanton platformën për qytetarët për marrjen e informacioneve zyrtare të...

TIRANË, 27 mars/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar adresën zyrtare ku qytetarët mund të informohen për shifrat zyrtare, vetëm për...

Operacioni humanitar/ Mbështetje me ushqime e medikamente për mbi 60 mijë...

TIRANE, 26 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se mbi 60 mijë familje janë asistuar nga operacioni humanitar. Ai u kërkoi qytetarëve të komunikojnë...

TEKNOLOGJI – Instagram përshtat platformën sipas masave anti COVID-19

SAN FRANSISKO, 24 mars /ATSH-AFP/- Instagram, i cili duhet të përshtatet me një evolucion ultra të shpejtë të përdorimeve në platformën e tij, paraqiti...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA