Ballina Etiketimet Pendakovski

Etiketim: pendakovski

MV – Pendarovski: Do të jem president i të gjithëve

SHKUP, 6 maj /ATSH-ANSA/ - Stevo Pendarovski u shpall fitues i zgjedhjeve presidenciale në Maqedoninë e Veriut. Ai falënderoi mbështetësit e tij maqedonas dhe shqiptarë...

MV – Epërsi e lehtë e kandidatit presidencial Pendarovski

SHKUP, 27 mars /ATSH-ANSA/ - Pak më pak se një muaj nga zgjedhjet presidenciale të planifikuara në Maqedoninë  e Veriut më 21 prill, kandidati...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA