Ballina Etiketimet Pediatri

Etiketim: pediatri

Kinema për fëmijët e shtruar në spitale

BARI, 13 korrik /ATSH-ANSA/ - Jo vetëm projeksion i thjeshtë i filmave në repartin e fëmijëve, por edhe një projekt i vërtetë kinemaje, i...

Investimet në shëndetësi/ Ritme të larta punimesh për ndërtimin e pediatrisë...

TIRANË, 12 korrik/ATSH/ Investimet në shëndetësi kanë transformuar spitalet rajonale duke ofruar jo vetëm kushte më të mira, por edhe më shumë shërbime cilësore...

Pediatria e re e Tiranës/ Investim i shumëpritur për shërbimin shëndetësor...

TIRANË, 21 maj/ATSH/ Pediatria e re e Tiranës është tashmë një spital më modern dhe miqësor me fëmijët, me standardet më të larta. Kryeministri Edi...

Pediatria e re e Tiranës/ Manastirliu: Spitali më modern dhe miqësor...

TIRANË, 9 maj/ATSH/ Pediatria e re e Tiranës do të jetë së shpejti spitali më modern dhe miqësor me fëmijët, me standardet më të...

Pediatria e re e QSUT me standarde europiane, mjekët: Një ëndërr...

TIRANË, 22 Prill/ATSH/ Puna në Pediatrinë e re të QSUT, një investim i qeverisë shqiptare në vlerën 9 milionë euro, ka përfunduar dhe do...

Pediatria e re e Tiranës/ Investim i shumëpritur për kryeqytetin, ëndërr...

TIRANË, 22 prill/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot ambientet e Pediatrisë së re të Tiranës, një ëndërr e brezave të tërë mjekësh dhe një...

Pediatria e re e Tiranës/ Manastirliu: Investimi do t’i shërbejë gjithë...

TIRANË, 24 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu gjatë një interviste në medie tha se Pediatria e re e Tiranës është...

Rilindja e Spitalit të Fëmijëve në QSUT/ Projektuar me standardet e...

TIRANË, 20 dhjetor/ATSH/ Ndërtimi i spitalit të ri të Pediatrisë në QSUT, me vlerë 9 milionë euro është një investim nga i cili përfitojnë...

I rilindur pas vitesh të tëra degradimi/ Reparti i Pediatrisë në...

TIRANË, 17 dhjetor/ATSH/ Reparti i Pediatrisë në spitalin rajonal të Beratit ka rilindur pas vitesh të tëra degradimi duke u shërbyer tashmë fëmijëve me...

Rama ndan dëshmitë e stafit mjekësor dhe prindërve/ Transformim i Pediatrisë...

TIRANË, 11 dhjetor/ATSH/ Spitalit Pediatrik i Durrësit është tashmë në funksion 100% me kushte moderne dhe aparatura të fundit për çdo fëmijë që do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA