Ballina Etiketimet Patozi

Etiketim: Patozi

Astrit Patozi dorëhiqet nga posti i kryetarit të partisë Bindja Demokratike

TIRANË, 2 maj /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ka dhënë sot dorëheqjen nga drejtimi i partisë. Përmes një njoftimi ai...

Marrëveshja për koalicion/ Patozi: PD dhe LSI e dinë që është...

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se partia e tij Bindja Demokratike dhe partia e drejtuar nga Jozefina Topalli, Lëvizja...

Përzgjedhja e kandidatëve të 25 prillit/ Patozi: E turpshme çfarë po...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH – I. Vata/ “Çfarë po ndodh në oborrin e PD-së për një vend të sigurt është e turpshme”, deklaroi sot...

Topalli-Patozi: Bashkëpunim në kohë të jashtëzakonshme

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli dhe kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi kanë shprehur sot qëndrimin e tyre...

Patozi: Gjëja më e mirë për partitë e reja, të konkurrojmë...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/-Në zgjedhjet e 25 prillit "Bindja Demokratike" dhe "Lëvizja për Ndryshim" e Jozefina Topallit do të kandidojnë në një listë të...

Patozi: Shumë shpejt do të kemi një qëndrim të përbashkët me...

TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Koordinatori i partisë "Bindja Demokratike" deklaroi gjatë një interviste në medie se po diskuton që të futet në zgjedhje bashkë me partinë...

Meta qartazi i acaruar më shumë se kushdo tjetër për LSI-në

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, theksoi sot se "Ilir Meta ka një dalje krejtësisht nga roli i Presidentit të Republikës,...

Patozi: Meta po bën opozitën, “Besëlidhja” kauzë e vdekur dhe hipokrite

TIRANË, 5 mars /ATSH/ -Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, deklaroi sot se Shqipëria nuk ka sot një krizë sovraniteti. “Nëse sot bëhet sondazh nëse...

Tubimi në bulevard/ Patozi: SHBA ka të drejtë kur paralajmëron qytetarët...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Drejtuesi i Bindjes Demokratike Astrit Patozi reagoi sot për paralajmërimin e Ambasadës së SHBA-së për qytetarët e saj që të...

Patozi: Pas 1 korrikut frymë e re për vendin

TIRANË, 30 qershor/ATSH/- Kryetari i Bindjes Demokratike Astrit Patozi votoi të dielën në qendrën e votimit në shkollën "Lidhja e Prizrenit" në Tiranë. Në një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA