Ballina Etiketimet Parashikimi

Etiketim: parashikimi

Parashikimi i motit, 18 mars 2021

TIRANË, 18 mars/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se ditën e nesërme vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti...

Parashikimi i motit, 14 mars 2021

TIRANË, 14 mars/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se vendi do të përfshihet nga vranësira të dendura me kthjellime të pakëta në veri...

Parashikimi i motit, 11 mars 2021

TIRANË, 11 mars/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se ditën e enjte vendi ynë parashikohet të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti do...

Parashikimi i motit, 10 mars 2021

TIRANË, 10 mars/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se ditën e mërkurë moti parashikohet nga vranësira mesatare deri të dendura. Reshjet e shiu do...

Parashikimi i motit, 9 mars 2021

TIRANË, 9 mars/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se ditën e martë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Moti...

Parashikimi i motit, 28 shkurt 2021

TIRANË, 28 shkurt/ATSH/-Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e diel parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta dhe mesatare përgjatë...

Parashikimi i motit, 23 shkurt 2021

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e martë parashikohet kryesisht i kthjellët në të gjithë territorin dhe...

Parashikimi i motit, e diel 21 shkurt 2021

TIRANË, 21 shkurt /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta...

Parashikimi i motit, e shtunë 6 shkurt 2021

TIRANË, 6 shkurt /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se ditën e shtunë vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike....

Parashikimi i motit, 28 janar 2021

TIRANË, 28 janar/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se vendi ynë për ditën e sotme do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA