Ballina Etiketimet Pampuri

Etiketim: Pampuri

Pampuri: 1 maskë mbrojtëse kushton 3 herë më shtrenjtë, qeveria hesht

TIRANË, 1 dhjetor/ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri reagoi sërish sot lidhur me tenderat për blerjen e maskave mbrojtëse, të cilat sipas saj,...

Pampuri: Pajisjet antiCOVID u blenë 3 herë më shtrenjtë

TIRANË, 29 nëntor/ATSH/ Ish-deputetja e PD-së, Orjola Pampuri deklaroi sot se "pajisjet antiCOVID u blenë 3 herë më shtrenjtë dhe u shpall fituese oferta...

Pampuri: Radhë e tejzgjatur në pritje të lirimit të një shtrati...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Ish-deputetja e PD-së, Orjola Pampuri, tha të premten se "edhe sot, pacientët dhe familjarët e tyre u përballën me radhët e...

PD: Nuk kryhen prej vitesh analiza për cilësinë dhe efikasitetin e...

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri u shpreh sot se "shëndetësia jo vetëm nuk u bë falas, por shqiptarët po paguajnë...

Pampuri: Numri i sallave të shërbimit dhe shtretërve në QSUT është...

TIRANË, 19 shkurt /ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri ka deklaruar sot se numri i sallave të shërbimit dhe numri i shtretërve në...

Pampuri për deklaratën e pasurisë së kryeministrit

TIRANË, 9 Janar /ATSH/ -Deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri tha sot se kryeministri nuk ka deklaruar pasurinë e tij. Në deklaratën për mediet, Pampuri...

Pampuri: 300 pacientë me hemofili në rrezik, në QSUT mungojnë faktorët

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ - Deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, theksoi sot se "300 pacientëve me hemofili në Qendrën Spitalore Universitare Tiranë (QSUT) u...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA