Ballina Etiketimet Pallate

Etiketim: pallate

Nis puna për riparimin e pallateve të dëmtuara në Durrës

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Në Durrës ka nisur puna për riforcimin e pallateve të dëmtuara me shkallë dëmi DS4 pas tërmetit të 26 nëntorit 2019. Kryetarja...

Mbi 17 miliardë lekë për rindërtimin e pallateve të dëmtuara nga...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Këshilli i Ministrave vendosi sot përdorimin e fondit të rindërtimit, në masën 17 572 719 126 (shtatëmbëdhjetë miliardë e pesëqind...

Këshill Bashkiak miraton 199 apartamentet e para në Kombinat, banorët firmosin...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/- Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se sot janë kaluar në Këshill Bashkiak 199 apartamentet e para në lagjen...

Veliaj: Nga Marsi financojmë 100% rikonstruksionin e pallateve të dëmtuar nga...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/- Gjatë një bashkëbisedimi me qytetarët e Tiranës, kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u janë përgjigjur...

Rindërtimi në Krujë/ Nis puna për 75 shtëpi dhe 7 pallate...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Në Bubq, Krujë, pas përfundimit të gjithë infrastrukturës nisi puna për ndërtimin e 75 shtëpive dhe 7 pallateve katërkatësh, ndërkohë që...

Rikonstruksioni i ndërtesave pas tërmetit/ Qeveria ndan fondet për bashkitë Tiranë...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi sot vendimin për përdorimin e fondit të rindërtimit, në masën 1 561 260 803 lekë, për financimin...

Deklarata e PD/ Sako: 615 pallate në rehabilitim ku po punojmë...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryetarja e bashkisë së Durrësit, Emiriana Sako ka reaguar pas deklaratës së një dite më parë të kreut të PD në...

Rindërtimi në Durrës/ Vijon me ritme të larta riparimi i pallateve...

TIRANË, 5 janar/ATSH/ Në qytetin e Durrësit vazhdon puna me ritme të larta i riparimit të pallateve të dëmtuara nga tërmeti deri në nivelin...

Rindërtimi në Shijak/ Vijojnë punimet, 9 pallatet e reja 7-katëshe përfundojnë...

TIRANË, 5 janar/ATSH/ Në Shijak kanë nisur sot punimet për ndërtimin e 9 pallateve të reja 7-katëshe, që përfundojnë për 6 muaj dhe ku...

Lagjja e re në Laç/ 160 apartamentet e para dorëzohen në...

  TIRANË, 23 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Urbanizimit dhe Mjedisit i Turqisë Murat Kurum, inspektuan sot kantierin e rindërtimit në Laç ku...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA