Ballina Etiketimet Ojf

Etiketim: ojf

Risitë e projektligjit “Për Regjistrimin e OJF-ve”/ Gjonaj: Rregullim i problematikave...

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj prezantoi sot në në Komisionin Parlamentar të Çështjeve Ligjore, Administratës Publike dhe të Drejtave të Njeriut...

Shmangia e riskut të përfshirjes në financimin e terrorizmit dhe pastrimit...

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/ Administrata Tatimore në vijim të takimeve sensibilizuese mbi riskun e përfshirjes në financimin e terrorizmit dhe të pastrimit të parave zhvilloi...

Ndihmë juridike falas, miratohet procedura për dhënien e shërbimit

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/ - Këshilli i Ministrave miratoi këtë të mërkurë një sërë vendimesh të rëndësishme ndër të cilat edhe përcaktimin e procedurave dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA