Ballina Etiketimet Ogerta

Etiketim: ogerta

Vaksinimi antikovid nisi sot edhe në Korçë, përfundon së shpejti vaksinimi...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/ Sot nisi vaksinimi edhe në Korçë për bluzat e bardha fillimisht dhe më pas me grupet prioritare. Korça ështa stacioni më...

Ekipi i ri i mjekëve dhe infermierëve në betejën ndaj COVID/Manastirliu:...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një album me foto të ekipit të ri të mjekëve dhe...

368 mijë vaksina kundër gripit këtë vit, kundrejt 70 mijë që...

TIRANË, 30 nëntor /ATSH/ Në të gjitha qendrat shëndetësore kudo në vend ka nisur  vaksinimi falas ndaj gripit për grupet e riskut, të cilët...

Kryhet ndërhyrja e vështirë kirurgjikale në Shkodër/ Ekipet mjekësore në gatishmëri...

TIRANË, 6 maj/ATSH/ Në spitalin rajonal të Shkodrës është realizuar sot një ndërhyrje e vështirë kirurgjikale, cistektomi radikale, tek një pacient dializant. Lajmi u dha...

Masat ndaj COVID-19/ Manastirliu bashkëbisedim virtual me drejtuesin e OBSH-së për...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu zhvilloi sot një bashkëbisedim virtual me drejtuesin e Organizatës Botërore të Shëndetësisë për...

Nënë Hike, 77 vjeç fiton betejën me COVID-19, mbi 60%...

TIRANË, 3 maj /ATSH/- Nënë Hike plot 77 vjeç nga Fushë-Kruja, ka fituar betejën me COVID-19, duke shtuar kështu numrin e të shëruarve në...

Manastirliu në Urgjencën Kombëtare: Mirënjohje për të gjithë punonjësit e sistemit...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Në Ditën Ndërkombëtare të Punëtorëve, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, vizitoi ekipin mjekësor që është në vijën e...

90% e stafit mjekësor i prekur nga COVID-19 shërohet plotësisht

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë se 1 mjeke dhe 2 infermiere janë shëruar...

Ilaçe në banesë për 36 382 të moshuar të vetmuar, 832...

TIRANË, 14 prill/ATSH/ 832 të moshuar kanë përfituar barnat në banesë gjatë 24 orëve të fundit. Shifrat janë bërë të ditura nga ministrja e Shëndetësisë...

40 348 konsulta online të realizuara/ 1 600 mjekë familje, konsultë...

TIRANË, 4 prill/ATSH/1600 mjekë familje po ofrojnë online në kohë reale konsultën mjekësore për rimbursimin e barnave, diagnostikimin, triazhimin dhe trajtimin e pacientëve, pa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA