Ballina Etiketimet Niko Peleshi

Etiketim: Niko Peleshi

Peleshi takim me banorët në Kuç të Zi: Nafta pa taksa...

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Ministri i Mbrojtjes dhe njëkohësisht drejtuesi politik i PS në qarkun e Korçës, Niko Peleshi zhvilloi sot një takim me...

“Ligji për karrierën ushtarake në FA”/ Peleshi: Garantim i rekrutimeve të...

TIRANË, 16 mars /ATSH/ Ministri i Mbrojtjes, Niko peleshi deklaroi sot se, ndër risitë që sjell Ligji për karrierën ushtarake në Forcat e Armatosura...

Peleshi: FA pranë banorëve të prekur nga përmbytjet në zonën e...

TIRANË, 16 shkurt /ATSH/ Forcat e Armatosura dhe Ministria e Mbrojtjes vijojnë të jenë pranë banorëve të prekur nga përmbytjet në zonën e Nënshkodrës. Ministri...

Ndarja nga jeta e majorit Xhevahir Jazaj në Afganistan/ Peleshi, komunikim...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi i shprehu sot ngushëllimet më të sinqerta familjes së majorit Xhevahir Jazaj, i cili u...

SHBA ndihmon Forcat e Armatosura në përballimin e përmbytjeve/ Peleshi: Rrisim...

TIRANË, 14 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Forcat e Armatosura të Shqipërisë do të jenë më të mirëpajisura për të përballuar situatën e krijuar nga reshjet e...

“Prurjet dy herë më të larta se në vitin 2010”/ Peleshi:...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, tha sot në një intervistë televizive se këtë vit, "prurjet kanë qenë dy herë më...

Dorëheqja e Cakajt/ Olta Xhaçka emërohet ministre e Jashtme, Niko Peleshi ministër...

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka emëruar sot Olta Xhaçkën në detyrën e ministres për Europën dhe Punët e Jashtme, pas dorëheqjen...

Emërimi i Olta Xhaçkës dhe Niko Peleshit/ Kim: Shpresojmë të punojmë...

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/-Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka falënderuar sot ish-ministrin në detyrë për Europën dhe Punë te Jashtme,...

Ersekë, Isai: Potencial të lartë bujtinash e vizitorësh në Vodicë

TIRANË, 27 Qershor /ATSH/ -Kandidati i Partisë Socialiste në Ersekë, Erion Isai ka zhvilluar takime me banorët e Vodicës dhe Kabashit. Isai është shprehur i...

Djegia e mandateve, Peleshi: Lëvizje antisistem, godet demokracinë

TIRANË, 1 prill/ATSH/ - Deputeti i Partisë Socialiste, Niko Peleshi gjatë një interviste televizive foli për situatën politike në vend, rolin e mazhorancës, shtyrja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA