Ballina Etiketimet Nevoje

Etiketim: nevoje

STUDIM – Edhe truri artificial ka nevojë ”të flejë”

NJU MEKSIKO, 9 qershor /ATSH-ANSA/ - Në të ardhmen, robotët mund të marrin edhe ''një sy gjumë''. ''Rrjetet e tyre nervore artificiale, në fakt, duhet...

Operacioni humanitar/ Prefekti Aliaj për ATSH: 93 familje u ndihmuan me...

TIRANË, 24 prill/ATSH/ “Në qarkun e Gjirokastrës vijon shpërndarja e ndihmave dhe ofrimi i asistencës për shtresat në nevojë, ku konkretisht dje janë asistuar...

Operacionet humanitare/ Vetëm sot ndihma për 13 049 familje në nevojë...

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Operacionet humanitare në gjithë vendin po vijojnë, ndërkohë që sot u ndihmuam 13 049 familje e pensionistë të vetmuar me ushqime,...

Krujë/ Drejtoresha e Shërbimit Social për ATSH-në: Deri tani janë ndihmuar...

TIRANË, 19 prill/ATSH/ Bashkia Krujë vijon me mbështetjen e pakove ushqimore për familjet ne nevoje. Deri më tani janë 2210 familje të cilat kanë...

12,177 dhurues të gjakut në 7 muaj

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Nga 1 janari 2019 janë kryer 12,177 dhurime të gjakut në bankat e gjakut në Tiranë. Shifrat janë bërë publike nga ministrja...

Foto/ Mot i keq, Shërbimi Social në mbështetje të familjeve në...

TIRANË, 10 janar/ATSH/ - Në këto ditë të ftohta dimri krahas gatishmërisë së ekipeve mjekësore, ekipet e shërbimit social janë në terren për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA