Ballina Etiketimet Ndertime pa leje

Etiketim: ndertime pa leje

“Bregdeti ynë”/ Shembja e ndërtimeve pa leje vijon në Hamallaj, Durrës

TIRANË, 25 qershor /ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit prej 7 qershorit  ka nisur operacionin për pastrimin e bregdetit nga objektet e paligjshme. Gjatë...

Durrës-Ndërtime pa leje/ Arrestohet një person, 5 nën hetim dhe një...

TIRANË, 19 qershor /ATSH/ Një person është vënë në pranga, 5 të tjerë nën hetim, ndërkohë një grua është shpallur në kërkim, pas një...

“Bregdeti ynë”/ Nis shembja e ndërtimeve pa leje në Kepin...

TIRANË, 19 qershor/ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit në kuadër të operacionit "Bregdeti ynë" po vijon me prishjen e ndërtimeve pa leje në Kepin...

“Bregdeti ynë”/ IKMT shemb një objekt 2-katësh në Gjirin e Manastirit,...

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ Në kuadër të aksionit “Bregdeti ynë”, Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit po vijon me prishjen e ndërtimeve pa leje, që...

Vijon operacioni “Bregdeti ynë”/ Çuçi: Askush s’mund të ndërtojë më vend...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Operacioni “Bregdeti ynë”, në kuadër të të cilit do të prishen ndërtimet pa leje përgjatë gjithë vijës bregdetare të vendit,...

Ksamil/ Aksioni “Bregdeti ynë”, deri tani janë prishur 15 ndërtime pa...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Në kuadër të aksionit  “Bregdeti ynë” të nisur dy ditë më parë në Ksamil vijon prishja e ndërtimeve pa leje, që...

Velipojë/ Dita e tretë e aksionit “Bregdeti ynë”, deri tani janë...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Në Velipojë vijon sot dita e tretë e prishjes së ndërtimeve pa leje, në kuadër të operacionit "Bregdeti ynë". Prefektja e qarkut...

“Bregdeti ynë”/ Lamallari për ATSH-në: Dje u prishën 15 ndërtime pa...

TIRANË, 8 qershor/ATSH-Maela Marini/ Operacioni “Bregdeti ynë” ka nisur dje nga dy skajet e vijës bregdetare shqiptare, Velipoja dhe Ksamili, me prishjen e ndërtimeve...

“Bregdeti ynë”/ Hodaj: Aksioni do të vijojë në të gjithë vijën...

TIRANË, 8 qershor /ATSH/ Zv.ministri i Brendshëm, Julian Hodaj deklaroi sot në një intervistë televizive se, aksioni “Bregdeti ynë” për prishjen e ndërtimeve pa...

Prishja e objekteve pa leje/ IKMT nis të hënën operacionin nga...

TIRANË, 6 qershor/ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të nisë ditën e hënë operacionin për prishjen e objekteve pa leje në zonën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA