Ballina Etiketimet Moti

Etiketim: moti

Parashikimi i motit, e shtunë 8 gusht 2020

TIRANE, 8 gusht /ATSH/ -Moti sot do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se do të...

Parashikimi i motit, e mërkurë 5 gusht 2020

TIRANE, 5 gusht /ATSH/ -Moti sot parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se do të ketë reshje...

Parashikimi i motit, e martë 4 gusht 2020

TIRANE, 4 gusht /ATSH/ -Shërbimi Meteorologjik ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet fillimisht i kthjellët e prej orëve të mesditës do të...

Parashikimi i motit, e mërkurë 29 korrik 2020

TIRANE, 29 korrik /ATSH/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet kryesisht i kthjellët dhe i nxehtë. Era do të fryjë me...

Parashikimi i motit, e martë 28 korrik 2020

TIRANE, 28 korrik /ATSH/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet kryesisht i kthjellët dhe i nxehtë. Era do të fryjë me...

Parashikimi i motit, e shtunë 25 korrik 2020

TIRANE, 25 korrik /ATSH/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet me kthjellime dhe vranësira në zhvillim në orët e mesditës...

Parashikimi i motit, e premte 24 korrik 2020

TIRANE, 24 korrik /ATSH/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët përgjatë vijës bregdetare, e vranësira në zhvillim në...

Parashikimi i motit, e premte 17 korrik 2020

TIRANE, 17 korrik /ATSH/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet me kthjellime dhe vranësira mesatare. Në mesditë dhe pasdite vranësirat...

Parashikimi i motit, e shtunë 11 korrik 2020

TIRANE, 11 korrik /ATSH/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në orët e...

Parashikimi i motit, e premte 10 korrik 2020

TIRANE, 10 korrik /ATSH/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në orët e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA