Ballina Etiketimet Ministria

Etiketim: ministria

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 1329 testime, 82 të shëruar, 302 raste...

TIRANË, 24 tetor /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe dhe Mbrojtjes Sociale bëri të ditur  lidhur me situatën epidemiologjike në 24 orët e fundit të...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 57 të shëruar, 158 raste të reja...

TIRANË, 19 gusht /ATSH/ -Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë 57 të shëruar nga COVID-19 në Shqipëri, 158 raste të reja dhe 2...

Protesta e studentëve për anulimin e tarifave/ Ministria e Arsimit: Detyrimet...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/ Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë përmes një deklarate ka njoftuar se janë shlyer që në janar detyrimet financiare ndaj të...

COVID-19/Ministria e Shëndetësisë apelon: Evitoni vizitat tek të moshuarit dhe të...

TIRANË, 20 qershor/ATSH/Rritja e numrit të të prekurve me koronavirus ditët e fundit ka bërë që ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale të ripërsërisë...

Ministria e Shëndetësisë: 76-vjeçarja ishte asimptomatike nga COVID-19, ndërroi jetë nga...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se pacientja 76-vjeçare nuk ka ndërruar jetë nga COVID-19, vuante nga diabeti mellitus...

Ministria e Shëndetësisë: PD akuza qesharake, nuk ka rënë zjarr në...

TIRANË, 10 maj/ATSH/ Në përgjigje të akuzave të Partisë Demokratike, ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka sqaruar se nuk ka rënë zjarr në...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë publikon kurën e përdorur për dy pacientët...

TIRANË, 21 mars/ ATSH/Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike kurën që është përdorur për shërimin e dy pacientëve me COVID-19. Eugena Tomini, eksperte pranë Institutit...

Shkollat si qendra komunitare/ 270 institucione arsimore në shërbim të nxënësve...

TIRANË, 6 janar/ATSH/ "Shkollat si qendër komunitare" u ka mundësuar nxënësve të mund të përdorin mjediset e shkollave për kurse të avancuara, edhe pas...

Ministria e Mbrojtjes: Të dhënat e fundit, 27 persona kanë humbur...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ Ka shkuar në 27 numri i personave që kanë humbur jetën pas tërmetit të fortë që goditi vendin tonë mëngjesin e...

Reforma në burgje/ Zhvillohet testimi me shkrim i kandidatëve për postet...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Në ambientet e Ministrisë së Drejtësisë u zhvillua sot testimi me shkrim i kandidatëve për drejtues në Institucionet e Ekzekutimit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA