Ballina Etiketimet Milva

Etiketim: Milva

Vdes Milva ikona e muzikës italiane

ROMË, 24 prill /ATSH-AFP/ - Këngëtarja e njohur italiane, Maria Ilva Biocati, e njohur si Milva, vdiq në moshën 81-vjeçare, njoftuan sot mediat italiane...

Të rinjtë i rikthehen sipërmarrjeve në bujqësi/ Aris: Mora vendimin më...

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Politikat mbështetëse të qeverisë kanë krijuar modele të reja zhvillimi në sektorin rural, duke bërë që të rinjtë të kthejnë...

Nafta falas për bujqësinë/ Paralelisht shpërndarjes së kartave vijojnë aplikimet deri...

TIRANË, 2 mars /ATSH/ Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi bën të ditur se në Lushnjë procesi i shpërndarjes së kartave të...

Ekonomi: Projektbuxheti 2021 siguron mbështetjen financiare për zhvillimin afatgjatë të vendit

TIRANË, 5 nëntor /ATSH/ Milva Ekonomi, deputete e Partisë Socialiste u shpreh sot në seancën e shqyrtimit të projektbuxhetit 2021 në Kuvend se drafti...

Djegia e mandateve, Ekonomi: Opozita po rrezikon negociatat

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/- Deputetja e Partisë Socialiste, Milva Ekonomi deklaroi pasditen e së martës se historia shqiptare nuk ka njohur ndonjëherë djegie mandatesh ndërsa...

Negociatat me BE, rritje të investimeve dhe punësimit

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1282746471859655/   TIRANË, 18 prill /ATSH/ - Për Shqipërinë, marrja e rekomandimit për hapjen e negociatave me BE-në do të thotë klimë më e përshtatshme për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA