Ballina Etiketimet Michelle Obama

Etiketim: Michelle Obama

SHBA – Michelle Obama organizon shfaqje me tregime për fëmijët në...

UASHINGTON, 18 prill /ATSH-DPA/ - Michelle Obama do të organizojë një shfaqje me tregime për fëmijët në karantinë, shkrujti në Twitter ish-zonja e parë. Autorja...

Gruaja amerikane më e admiruar, Michelle Obama “shfronëson” Hillary Clinton

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH/ - “Gallup” ka shpallur rezultatet e sondazheve sa i përket çmimit për gruan dhe burrin më të admiruar për vitin...

SONDAZH – Michelle Obama i merr Hillary Clinton titullin e gruas...

UASHINGTON, 27 dhjetor /ATSH-AFP/ - Një ish-zonjë e parë mund të fshehë një tjetër, Michelle Obama theu 17 vite mbretërim të Hillary Clinton si...

Libri i Michelle Obama më i shituri këtë vit në SHBA

TIRANË, 1 dhjetor /ATSH/ - "Becoming" i ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama është bërë libri më i shitur i nxjerrë këtë vit në SHBA...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA