Ballina Etiketimet Mesues

Etiketim: mesues

Përkujtohet 100-vjetori i lindjes së mësuesit Vasil Kamami/ Kushi: Model frymëzimi...

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi, mori pjesë në simpoziumin e organizuar në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” me rastin e...

Dhima në Patos: Edhe më tepër përkushtim dhe vëmendje për mësuesit...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste në qarkun e Fierit, Antoneta Dhima zhvilloi sot një takim me mësuesit në qytetin e Patosit. "Ky ka...

Vaksinohen 25 720 mësues, Manastirliu: Çdo ditë e më shpejt po...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, bëri të ditur sot se deri tani janë vaksinuar 25 720 arsimtarë. Manastirliu shprehet...

11 mijë mësues në sistem përmes portalit “Mësues për Shqipërinë“/ Sporti,...

TIRANË, 8 prll /ATSH/ Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot në Gjirokastër një bashkëbisedim  me pedagogë të Universitetit “Eqrem Çabej” dhe mësues, për sfidat e...

Rama me mësues të Beratit dhe Poliçanit: Mandati i tretë i...

TIRANË, 2 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në drekë me disa mësues të Beratit dhe Poliçanit, me të cilët ka biseduar ecurinë...

Basha: Këto 8 vite rritja e pagave të mësuesve nuk është...

TIRANË, 27 mars/ATSH/- Kreu i PD-së, Lulzim Basha zhvilloi një bashkëbisedim me mësues të arsimit parauniversitar në njësinë 11 në Tiranë, të cilët u...

Rritet numri i vaksinimeve antikovid në shkollat e Tiranës/ Mësuesit për...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Vaksinimi i mësuesve vijon me ritëm të lartë. Agjencia Telegrafike Shqiptare ka qenë këtë të martë në gjimnazin "Qemal Stafa" në...

ATSH në shkollën “Qemal Stafa”/ Vijon vaksinimi antikovid i mësuesve

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Vaksinimi i mësuesve është shtrirë në gjithë vendin dhe po vijon me intensitet, ndërkohë që deri tani janë vaksinuar 12 411...

Vaksinimi antikovid në Elbasan/ Mësuesit për ATSH-në: Dritë në fund të...

  TIRANË, 18 mars/ATSH/ Procesi i vaksinimit antikovid për mësuesit vijon me ritëm të lartë në Elbasan, në shkollën 9-vjeçare "Jorgji Dilo" ku deri të...

Mbi 6 mijë mësues të vaksinuar, Manastirliu: Vendimi i EMA-s, rritet...

- “Negociatat drejt fundit, shumë shpejt nis vaksinimi masiv” - TIRANË, 19 mars/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nga shkolla "Qemal Stafa"...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA