Ballina Etiketimet Merkoçi

Etiketim: Merkoçi

Zona Evropiane e Kërkimit, akademiku Merkoçi përzgjidhet mes 25 shkencëtarëve nga...

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Akademiku Arben Merkoçi është përzgjedhur në grupin e punës për Zonën Evropiane të Kërkimit ERA mes 25 shkencëtarëve të zgjedhur nga...

2 akademikë shqiptarë mes kërkuesve shkencorë të projektit europian

TIRANË 26 gusht /ATSH-I.Vata/ Akademik Arben Merkoçi dhe Nazim Gruda, pranohen në përbërje të grupit të kërkuesve shkencorë në programin "Zona Kërkimore Shkencore Europiane"...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA