Ballina Etiketimet Me

Etiketim: me

FUTBOLL – UEFA: Përzgjedhja e futbollistit më të mirë në Europë...

STAMBOLL, 10 qershor /ATSH-AA/- Ceremonia e zgjedhjes së futbollistit më të mirë në Europë për sezonin 2020/2021, e organizuar nga Federata Evropiane e Futbollit...

FOKUS – Trump dhe Biden në debatin e parë presidencial

UASHINGTON, 29 shtator /ATSH-DPA/ - Presidenti i SHBA Donald Trump dhe kandidati demokrat për Shtëpinë e Bardhë Joe Biden, do të përballen në debatin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA